Krvodajalske akcije

25.05.2018 Slovenska Bistrica Prostori gasilskega društva 07:30 - 11:00
28.05.2018 Šentjernej Osnovna šola Šentjernej 07:00 - 12:00
29.05.2018 Žerjav 08:00 - 13:00
30.05.2018 Lenart v Slov. Goricah Osnovna šola Lenart 07:30 - 12:00
30.05.2018 Ravne na Koroškem Osnovna šola Prežihovega Voranca 08:00 - 13:00
31.05.2018 Rogaška Slatina Kulturni center 07:00 - 11:00
31.05.2018 Mežica 08:00 - 13:00
01.06.2018 Ljubljana Zavod RS za transfuzijsko medicino 07:00 - 15:00
01.06.2018 Rogaševci Kulturna dvorana Sv. Jurij 13 B 07:00 - 11:30
04.06.2018 Kamnik Dom kulture 07:00 - 13:00
04.06.2018 Rače Osnovna šola Rače 07:30 - 10:00
05.06.2018 Kamnik Dom kulture 07:00 - 13:00
06.06.2018 Črnomelj Osnovna šola MIrana Jarca 07:00 - 12:00
06.06.2018 Korena Osnovna šola Korena 07:30 - 10:00
07.06.2018 Primskovo Dom krajanov Primskovo 07:00 - 13:00
07.06.2018 Dramlje 07:00 - 10:00
08.06.2018 Ljubljana Zavod RS za transfuzijsko medicino 07:00 - 15:00
08.06.2018 Gornja Radgona Arcont Gornja Radgona 07:30 - 12:00
11.06.2018 Zagorje Srednja šola Zagorje 07:00 - 14:00
11.06.2018 Kebelj 07:30 - 10:00
12.06.2018 Zagorje Srednja šola Zagorje 07:00 - 13:00
13.06.2018 Muta 07:30 - 12:00
13.06.2018 Lenart v Slovenskih Goricah TBP Lenart 07:30 - 10:00
14.06.2018 Prebold Gasilski dom 07:00 - 10:00
14.06.2018 Radlje ob Dravi 07:30 - 12:00
15.06.2018 Ljubljana Zavod RS za transfuzijsko medicino 07:00 - 15:00
15.06.2018 Radenci Dijaški dom Radenci 07:30 - 12:00
18.06.2018 Metlika Gasilski dom 07:00 - 13:00
19.06.2018 Sežana Prostori Zavoda za gasilno in reševalno službo 07:00 - 12:00
20.06.2018 Sežana Prostori Zavoda za gasilno in reševalno službo 07:00 - 12:00
20.06.2018 Zgornja Kungota pred Gasilskim domom Zg.Kungota 07:30 - 10:00
21.06.2018 Duplje Gasilski dom 07:00 - 13:00
21.06.2018 Šentjur Gasilski dom 07:00 - 10:00
22.06.2018 Ljubljana Zavod RS za transfuzijsko medicino 07:00 - 15:00
22.06.2018 Zreče Hotel Dobrava 07:00 - 12:00
26.06.2018 Cerknica Osnovna šola 07:00 - 14:00
27.06.2018 Cerknica Osnovna šola 07:00 - 13:00
27.06.2018 Pragersko Osnovna šola 07:30 - 10:00
28.06.2018 Stari trg pri Ložu Osnovna šola 07:00 - 13:00
28.06.2018 Gornji Grad Osnovna šola 07:00 - 10:00
29.06.2018 Ljubljana Zavod RS za transfuzijsko medicino 07:00 - 15:00
29.06.2018 Cerkvenjak v Slovenskih Goricah Osnovna šola Cerkvenjak 07:30 - 12:00