Krvodajalske akcije

26.06.2018 Cerknica Osnovna šola 07:00 - 14:00
27.06.2018 Cerknica Osnovna šola 07:00 - 13:00
27.06.2018 Pragersko Osnovna šola 07:30 - 10:00
28.06.2018 Stari trg pri Ložu Osnovna šola 07:00 - 13:00
28.06.2018 Gornji Grad Osnovna šola 07:00 - 10:00
29.06.2018 Ljubljana Zavod RS za transfuzijsko medicino 07:00 - 15:00
29.06.2018 Cerkvenjak v Slovenskih Goricah Osnovna šola Cerkvenjak 07:30 - 12:00
02.07.2018 Železniki Osnovna šola Železniki 06:30 - 12:30
02.07.2018 Slivnica Osnovna šola F. Lešnika Vuka 07:30 - 10:00
03.07.2018 Železniki Osnovna šola Železniki 06:30 - 12:30
04.07.2018 Poljane nad Škofjo Loko Osnovna šola 06:30 - 12:30
04.07.2018 Benedikt Osnovna šola Benedikt 07:30 - 12:00
05.07.2018 Litija Zdravstveni dom 06:30 - 12:30
05.07.2018 Rogatec Kulturni dom 07:00 - 10:30
06.07.2018 Ljubljana Zavod RS za transfuzijsko medicino 07:00 - 15:00
06.07.2018 Sv. Jurij ob Ščavnici Osnovna šola 07:30 - 12:00
09.07.2018 Velenje Restavracija pod Jakcem 06:30 - 12:30
10.07.2018 Velenje Restavracija pod Jakcem 06:30 - 12:30
11.07.2018 Velenje Restavracija pod Jakcem 06:30 - 12:30
11.07.2018 Jarenina Osnovna šola Jerenina 07:30 - 10:00
12.07.2018 Velenje Restavracija pod Jakcem 06:30 - 12:30
12.07.2018 Šentrupert Osnovna šola 07:00 - 10:00
13.07.2018 Velenje Restavracija pod Jakcem 06:30 - 12:30
13.07.2018 Ljubljana Zavod RS za transfuzijsko medicino 07:00 - 15:00
16.07.2018 Vrhnika Cankarjev dom na Vrhniki 06:30 - 12:30
17.07.2018 Vrhnika Cankarjev dom na Vrhniki 06:30 - 12:30
18.07.2018 Bled Osnovna šola prof. dr. Josipa Plemlja 06:30 - 12:30
18.07.2018 Rogoza Pred KS Rogoza 07:30 - 10:00
19.07.2018 Bled Osnovna šola prof. dr. Josipa Plemlja 06:30 - 12:30
19.07.2018 Šmarje pri Jelšah Kulturni dom 07:00 - 10:30
20.07.2018 Ljubljana Zavod RS za transfuzijsko medicino 07:00 - 15:00
20.07.2018 SV. Ana v Slov. goricah Osnovna šola 07:30 - 11:00
23.07.2018 Škofja Loka Osnovna šola Mesto 06:30 - 12:30
24.07.2018 Škofja Loka Osnovna šola Mesto 06:30 - 12:30
25.07.2018 Škofja Loka Osnovna šola Mesto 06:30 - 12:30
25.07.2018 Gornja Radgona Osnovna šola Gornja Radgona 07:30 - 12:00
26.07.2018 Škofja Loka Osnovna šola Mesto 06:30 - 12:30
26.07.2018 Vransko Kulturni dom 07:00 - 10:00
27.07.2018 Ljubljana Zavod RS za transfuzijsko medicino 07:00 - 15:00
27.07.2018 Gornja Radgona Osnovna šola Gornja Radgona 07:30 - 12:00
30.07.2018 Ljutomer Osnovna šola Cvetko Golar 07:00 - 11:00
30.07.2018 Sladki Vrh v Slov. Goricah Osnovna šola Sladki Vrh 07:30 - 10:00
31.07.2018 Ljutomer Osnovna šola Cvetko Golar 07:00 - 11:00